Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

 

Sektöründe ithal ve imal ettiği ürün grupları, lider markaların bayilikleri ve ülke çapındaki yaygın pazarlama ağı ile sektörün tanınmış ve tercih edilen tedarikçilerinden olan firmamız, uzun yıllardır edindiği tecrübe ve ticari anlayışı ile 2017 yılı içerisinde almış olduğu yatırım kararını PANOMA ASANSÖR ELEKTRİK ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. Markası adı altında 2017 yılı sonunda hayata geçirmiştir.

Yılda 10.000+ adet asansör kumanda panosu ve bileşenleri üretim kapasitesine sahip, uzman teknik ve saha ekibimizle, kullandığımız üretim teknolojisi ile, sektöründe öncü olmuş çözüm ortaklarımızla asansör sektöründe de lider ve en çok tercih edilen marka olma yolunda çalışmalarına ve yatırımlarına devam edecektir.

 

Vizyonumuz;

Asansör teknolojisinde dünya lideri olmak, ulusal ve uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında, yenilikleri takip eden, gerekli sürdürülebilir çözümler üretmekteyiz.

 

Misyonumuz;

Güvenilir, yüksek kaliteli Asansör parçaları üreterek müşterilerimizin performansını iyileştirir ve dünyanın en değerli kaynaklarının sürdürülebilir kullanımına katkıda bulunuruz.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın